Ako vytvoriť dopyt na regály?

Policové regály VARIMO

Dopyt regálových systémov

Nikto nemá rád, keď ho niekto vyrušuje pri práci. Poznáte to zo svojej skúsenosti, sústredíte sa na danú úlohu a v tom vám niekto zavolá a dožaduje sa doplňujúcich informácií. V tú chvíľu je prúd myšlienok prerušený a po vybavení telefonáte znova pracne nadväzujete na rozpracovaný úlohu. Snažíme sa vám vyjsť v ústrety a preto sme pre vás pripravili novú sériu článkov o tom, ako ideálne zadať dopyt na regály tak, aby vaša dopyt bol spracovaná čo najrýchlejšie a zároveň bez zbytočných otázok.
V týchto článkoch sa dozviete, ako najlepšie zadať dopyt na požadovaný regál. Tým, že od vás obdržíme všetky správne informácie a podklady, podstatne tým urýchlite vytvorenie cenovej ponuky. Pre vás z toho vyplýva pozitívne hľadisko vo včasnom obdržaní ponuky.
Tým, že os vás získame maximum potrebných informácií, sme schopní vypracovať pre vás cenovú ponuku, ktorá bude brať do úvahy všetky okolnosti, ktoré môžu pri inštalácii regálov nastať. Zároveň tým šetríme váš čas, pretože od nás dostávate ucelenú ponuku, ktorú nie je potrebné nijako dopĺňať a vy nemusíte následne upresňovať svoj dopyt.

Článok obsahuje opis jednotlivých položiek, ktoré je dobré si pred inštaláciou regálov ujasniť. Na konci každého článku sa nachádza zhrnutie v bodoch, ktoré ponúka stručný obsah dopytu.
Ak sa chystáte popýtať regálový systém, je najlepším riešením skopírovať zhrnutie na konci článku do dopytu a vybrať a doplniť do neho čo najviac informácií, ktoré vyhovujú vášmu zadaniu.
Kto má rád všetko pod kontrolou a jeho dopyt na regály nie je príliš komplikovaná, môže samozrejme využiť náš konfigurátor, kde môže pri zostavovaní regálu experimentovať s rozmermi podľa potreby.

Nižšie je odkaz na prvý článok zo série dopytov.

Kontaktní formulář

Přejít na stránku s kontakty

Copyright © 2017 e-regaly.sk | Mapa stránok