Dielenský nábytok

Dielenské pracovné stolyPracovné stoly

Dielenské pracovné stoly

Dielenské pracovné stoly sú vo variantoch hobby aj profi. Konštrukcia rámu stola je vyrobená z kvalitného kovového plechu, alebo z oceľových profilov s vysokou životnosťou. Ako pracovná plocha poslúži drevený masív s možnosťou osadenia zveráku. Povrchová úprava pracovných stolov je tvorená kvalitným práškovým lakom v odtieňoch RAL, k dispozícii je veľká variabilita možnosťou zostavenia pracovných stolov od dĺžky pracovnej dosky až po vlastnú konfiguráciu zásuviek a skriniek.

Zobraziť sortiment dielenských stolov         Chcem si zostaviť vlastný dielenský stôl
Dielenské kovové skrineDielenské skrine

Dielenské kovové skrine

Dielenské kovové skrine ponúkame v širokej škále konštrukčných a rozmerových variantov. Robustná zváraná konštrukcia skríň sa vyrába z kvalitného oceľového plechu s hrúbkou 0,8 a 1,0 mm. Kovové skrine sú vybavené cylindrickým bezpečnostným rozvorovým zámkom s 2 kľúčmi, ktorý zabráni prístupu nepovolaných osôb k vnútorným priestorom skrine. Povrchová úprava dielenských skríň je tvorená kvalitným práškovým lakom v odtieňoch RAL.

Zobraziť sortiment kovových srini
Mobilné montážne vozíkyMontážne vozíky

Mobilné montážne vozíky

Montážne vozíky sú vyrobené z masívnej zvárané oceľové konštrukcie opatrené pojazdovými kolesami s brzdou. Vďaka ich mobilite a možnosti zabrzdení vozíka sú ideálnym vybavením dielní a servisných stredísk. Montážne vozíky poskytujú prehľadné usporiadanie náradia a nástrojov v zásuvkách alebo na poličkách. Náradie je chránené pred vniknutím nepovolaných osôb centrálnym uzamykaním.

Zobraziť sortiment montážnych vozíkov
Priemyselné stoličkyPriemyselné stoličky

Priemyselné stoličky

Sedák a operadlo priemyselné stoličky sú vyrobené z tvrdej umývateľné polyuretánovej peny, teda je odolná voči olejom, prachu a bežným chemikáliám a možno ju ľahko očistiť vodou aj bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Priemyselná stolička je vybavená výškovo nastaviteľným sedadlom na plynovom pieste a vzhľadom k týmto vlastnostiam je vhodná pre dielne, laboratóriá aj ostatné prevádzky

Zobraziť sortiment priemyselných stoličiek

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok