Plastové debny

Popis produktu

Pre prehľadné skladovanie malých dielov a drobnejšieho materiálu je najvhodnejšie použiť plastové Dębno, alebo zásobníky. Tieto Dębno sú stohovateľné a tiež sa vyrába v rôznych farbách, čím umožňujú vhodne rozlíšiť tovar v sklade. Ponúkame rozdielne typy plastových debien, ako sú skosené, rovné, univerzálne, kónické a boxpalety.

K niektorým druhom plastových debien je možné prikúpiť príslušenstvo - deliace priečky, veká, deliace hrebene, popisky, pojazdové kolieska, ap. Ideálne využitie plastových debien je spolu s policovými regálmi, kedy je možné zabezpečiť dokonalý prehľad v skladovaní drobného tovaru.Rozdelenie:

Univerzálny debny

Univerzálne plastové debny

Vyrába sa v pôdorysných rozmeroch 300x200, 400x300, 600x400, 800x600 mm. Sú vhodné napr. Do strojárenskej výroby kde dochádza stabilne do styku s olejmi a podobnými látkami, kde väčšina ostatných prepraviek je už po veľmi krátkej dobe nepoužiteľná. Multifunkčné prepravky spĺňajúci všetky požiadavky, ktoré sa kladú na poloautomatické a plne automatické sklady alebo prevádzky, platí pre rozmery 600x400mm a 800x600mm.

Viac informácií o univerzálnych plastových debnách

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok