Kovový nábytok

Šatníkovej skrine a šatníkyŠatníkovej skrine

Šatníkovej skrine a šatníky

Šatňové skrine sú vyrobené zo zvárané konštrukcie z oceľového plechu. Skrine sú štandardne vybavené otočným uzáverom na visiaci zámok, na vyžiadanie možno zameniť za zámok cylindrický. Šatňové skrine možno doplniť o předlavičky, alebo samostatné lavičky, vďaka tomu sú vhodné do všetkých druhov šatní (pre podniky, športoviská, bazény a školy). Ponúkame šatníkovej skrine s vysokým počtom variantov prevedenia, ako uzatvárateľných boxov tak rozmerov.

Zobraziť sortiment šatníkových skríň
Archívne kovové skrineArchivní skříně

Archívne kovové skrine

Archívne čiže kancelárskej skrine sú ideálnou voľbou pre ukladanie menšieho počtu šanónov, dokumentov a formulárov. K dispozícii je celý rad rozmerových variantov a konštrukčných prevedení. Dvere môžu byť klasické otočné, roletové alebo posuvné. Kancelárske skrine sú vyrobené z kvalitnej zvárané konštrukcie z oceľového plechu. Kovové skrine sú vybavené cylindrickým bezpečnostným rozvorovým zámkom s 2 kľúčmi.

Zobraziť sortiment archívnych skríň
Kartotéky a pojazdné kontajneryKartotéky a kontajnery

Kartotéky a pojazdné kontajnery

Kovové kartotéky a registračné skrine slúži na ukladanie dokumentov vo formátoch A4 pomocou závesných dosiek. Zásuvky sú osadené guličkovými plnovýsuvmi, čím umožňujú ľahký prístup ku všetkým uloženým dokumentom. Kovové kartotéky majú centrálne zamykanie s blokáciou proti vysunutiu viacerých zásuviek naraz. Kovové kartotéky a registračné skrine možno spájať do radu alebo do blokov. Povrchová úprava je tvorená kvalitným práškovým lakom v odtieňoch RAL.

Zobraziť sortiment kartoték
Archivačné otočné skrineOtočné skříně

Archivačné otočné skrine

Archivačné otočné skrine na zakladače majú dvojnásobnú úložnú kapacitu oproti policovým skriniam. Skladajú sa z dvoch až šiestich poschodí - počet šanónov na poschodie: 24 ks. Zvýšená hrana bráni vypadnutiu blokov pri manipulácii s otočnou skriňou. Otočný kríž a nosná konštrukcia otočného stojana sú kovové, výškovo nastaviteľné plastové nôžky. Police sú z šedého lamina alebo v dekore buk - s plastovou ABS hranou.

Zobraziť sortiment otočných skríni

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok