O firmě

foto z realizácie policových regálov

Kladieme dôraz na kvalitu a vaše priania

Sme československá firma bez zahraničného kapitálu s vlastnou výrobou policových regálov. Našu krajinu máme radi a podporujeme preto ekonomiku českého aj slovenského trhu, z ktorého vyberáme dodávateľa materiálov. Aj vďaka tomu sme získali prestížne ocenenie "Český výrobok", ktorým sa chváli naše policové regály VARIMO, ktoré zároveň obstáli v náročnej skúške a môžu sa pýšiť certifikátom Strojárenského skúšobného ústavu v Brne.

Na prvom mieste u nás stojíte vy, zákazníci. Zaujímajú nás vaše priania a všetky špecifické požiadavky. Na ich plnenia sú tu naši vyškolení špecialisti, ktorí vám zaručí 100% podporu a kvalitný servis.

Máme vlastnú výrobu policových regálov a priamo zastupujeme tri zahraničných výrobcov regálov, radíme sa preto na špičku medzi českými firmami. Ponúkame vysokú kvalitu za primerané ceny a sme profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre spoluprácu.

Potrebujete vybaviť archívy alebo sklady vhodnými regály, regálovými systémy a kovovým nábytkom? Obráťte sa na nás a uľahčite si prácu. Najprv spolu vymyslíme vhodné riešenie a pomôžeme vám vybrať, ktoré regály a nábytok sa pre vás hodí najviac. Potom vám navrhneme nezáväznú cenu, a akonáhle máte vybrané, privezieme vybavenie až k vám a sami ho namontujeme. Máme vlastné montážne tím a dopravu, aby sme vám poskytli všetko v jednom a vy sa nemuseli o nič starať. Introdukcia a namontovaním regálov a nábytku ale naša práca nekončí, sme tu pre vás aj so záručným a pozáručným servisom a radi vám s čímkoľvek pomôžeme.

Prečo si vybrať našu firmu?

  • Vlastná výroba - ponúkame vlastné výrobné kapacity a podporujeme tým český a slovenský trh.
  • Certifikáty - kvalitu našich výrobkov potvrdzujú certifikáty Štátneho skúšobného ústavu a ocenenie Český výrobok.
  • Rýchlosť - všetky vaše priania sa snažíme splniť v najkratšej možnej dobe.
  • Dlhoročná skúsenosť v obore - vďaka našej dlhoročnej praxi dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie zadania.
  • Spoľahlivosť - vieme, ako veľmi je dôležité, aby na firmu bolo spoľahnutie. Spoľahlivosť preto patrí medzi jeden z našich pilierov.
  • Precízne a kvalitné spracovanie – naše výrobky spracovávame modernou strojovou výrobou a kladieme veľký dôraz na presnosť a kvalitu spracovania.
  • Priaznivé ceny - ponúkame vám kvalitné výrobky za tie najlepšie ceny.

V ponuke nájdete regály, kovový nábytok a mnoho ďalšieho:

Policové regály:

Sú pre svoje všestranné použitie využívané najviac pre ukladanie dokumentov v archívoch, ale nájdu svoje uplatnenie tiež v skladoch, v dielňach, autoservisoch, či domácnostiach. Sú určené na skladovanie najrôznejšieho voľne uloženého a drobného tovaru a pre ručné zakladanie priamym prístupom obsluhy.

Štandardné prevedenie policových regálov je z celokovových tvarovaných profilov v pozinkovanej povrchovej úprave.

Na želanie možno tiež regály dodať aj v lakovanom prevedení v základných odtieňoch podľa farebnice RAL.

Pojazdné regály:

Aplikáciou bloku pojazdných regálov je možné v rovnakom priestore dosiahnuť až o 100% vyššie kapacity regálového zariadenia v porovnaní s tradičným usporiadaním stacionárnych regálov. Pojazdné regály vytvára kompaktný celok, ktorý je zložený z jednotlivých mobilných blokov. Tie bloky sa skladajú z podvozkov uložených v koľajovej dráhe a z policových regálov, ktoré sú na podvozkoch upevnené. Priestor je šetrený tým, že na rozdiel od stacionárnych regálov, u ktorých musí byť obslužná ulička medzi všetkými regálmi, tak u pojazdných regálov sa vytvorí presunutím mobilných blokov, čím vznikne obslužná ulička iba v požadovanom mieste.

Regálovú nadstavbu je možné dopĺňať o rôzne zakrytovanie (čelné, zadné strany), deliče, prachové manžety, apod. Koľajnice môžu byť zapustené do podlahy alebo uchytené na nej a opatrené nášľapnými kliny alebo "falošnou" podlahou.

Poschodové sklady:

Poschodové sklady nájdu svoje uplatnenie v skladových priestoroch s vysokými stopy. Podobne ako pojazdné regály zvyšujú úložnú kapacitu v danej podlahovej ploche, poschodové sklady ale poskytujú zvýšenie kapacity smerom na výšku. Bez veľkých stavebných zásahov tak možno maximálne využiť výšku skladu. Poschodové sklady môžu vyplniť celú plochu skladové haly, alebo len jej časť a môžu byť jedno aj viacposchodové.

Poschodový sklad môže byť zostavený z policových alebo paletových regálov, ktoré sú v pochôdzne výške opatrené podlahovou plošinou. Ďalej je možné dodať plošinu, ktorá vytvorí v priestore poschodie a dole aj hore zostanú voľné plochy. Tiež je možné zvoliť rôzne varianty poschodových plošín, kedy môže v dolnej časti prebiehať výroba a hore je sklad materiálu, alebo ukladať tovar dole a hore zostáva voľný priestor.

Regály na pneumatiky:

Na uskladnenie sezónnych pneumatík sú určené regály na pneumatiky. Vysoká varialibita regálov zaistí skladovanie mnohých druhov pneumatík a zároveň možnosť použitia v rôznych priestoroch.

Regály ponúkame v niekoľkých typových prevedeniach tak, aby bolo možné skladovať samotné pneumatiky, celá kolesá vrátane diskov, alebo len samotné disky. Podľa použitého regálového systému možno regály na pneumatiky inštalovať do rôznych priestorov od súkromných garáží, cez autodielne a pneuservisy až po predajcu pneumatík.

Ostatný sortiment:

V neposlednom rade v našej ponuke nájdete paletové a konzolové regály, kovový kancelársky a dielenský nábytok, plastové a kovové debny a prepravky a manipulačnú techniku.

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok