Doprava regálov a kovového nábytku

Doprava regálov

Objednaný regály doručíme až k vám.

Pokiaľ si zakúpený tovar nemôžete vyzdvihnúť sami, využite našej ponuky a nechajte si regály doručiť. Cenu prepravy uvádzame v cenovej ponuke zvlášť a je len na vás, či ju využijete alebo nie.

Regálové systémy a kovový nábytok doručujeme buď prostredníctvom vlastných vozidiel, alebo s využitím prepravcu, prípadne Českej pošty.

Špecifické požiadavky vybavíme sami

Vo vlastnom vozovom parku máme niekoľko vozidiel od pickupov po dodávkové vozidlá, ktorými prepravujeme tovar a náklad do 1500 kg a do objemu ložnej plochy 15m3. Doručovanie pomocou vlastných vozidiel využívame predovšetkým pre dopravu policových regálov vrátane závozu pre montáže a kovový nábytok, ktorý vyžaduje šetrné zaobchádzanie, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Vlastnú dopravu volíme tiež v prípade, že máte špecifickú požiadavku na čas doručenia, prípadne, ak je potreba následná manipulácia v mieste určenia, alebo ak nemožno tovar uspokojivo zabaliť pre prepravnú službu. Pri všetkých podobných požiadaviek je potrebné upozorniť nás dopredu, aby sme sa tomu mohli prispôsobiť. Podľa náročnosti môžu byť tieto služby spoplatnené nad rámec bežnej ceny.

Ak si objednáte len regály bez následnej montáže, dopravíme je pomocou prepravných služieb. Najčastejšie využívame spoločnosť RSC Logistics, ktorá sa prezentuje pod obchodnou značkou fofr.

Tento systém zabezpečuje prepravu balíkových a paletových zásielok po celej Českej republike a Slovenskom. Lokálne depa, ktorých je v Česku 17, zaisťujú prepravu zásielok do 24 hodín od podania. Následný pohyb tovaru počas prepravy môžete sledovať na internete.

Ľahké a nie príliš objemný tovar zasielame Slovenskou poštou. Po doručení si môžete tovar na pošte vyzdvihnúť tak, ako sa vám to hodí. Aj v tomto prípade môžete sledovať pohyb zásielky na internetových stránkach.

Charakteristika prepravy regálov a kovového nábytku:

  • Prepravu môžete a nemusíte využiť, cena dopravy je preto uvádzaná ako samostatná položka.
  • Objednaný tovar si môžete osobne vyzdvihnúť zadarmo.
  • Ponúkame vlastnú dopravu v rámci nepravidelných rozvozov.
  • Prispôsobíme sa vašim špecifickým požiadavkám.
  • Zabezpečujeme prepravu na území celej Českej republiky a Slovenska prostredníctvom prepravnej služby.
  • Regály k vám budú doručené do 24 hodín od expedície.

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok