Montáže regálov a regálových zariadení

Neviete si rady s montážou alebo na ňu nemáte čas? Nevadí, nechajte to na nás. Ponuku montáže môžete a nemusíte využiť, jej cenu preto uvádzame zvlášť.

Montáže regálových zariadení

Akonáhle si kúpite regálový systém, máte niekoľko možností, ako regály zostaviť:

1) Regály môžete dať dohromady vlastnými silami. Na našich internetových stránkach nájdete podrobné montážne návody pre jednotlivé regálové systémy. Ak oplývate aspoň troškou šikovnosti, nebudete mať s montážou problém.

2) Ak si na montáž neveríte alebo si chcete byť jednoducho istí správnym zostavením, obráťte sa na nás. Môžete si objednať rovno kompletný servis a my vám tak regály nielen dopravíme, ale zároveň aj namontujeme. Naši preškolení pracovníci zaručí precíznu prácu v zodpovedajúcej kvalite a dohodnutom termíne. Ak by došlo k neočakávanej škode, naše poistenie zodpovednosti nehodu pokryje. Privezené regály prinesieme do miesta montáže, umiestnime ich do požadovanej polohy a v prípade potreby regály tiež ukotvíme. Ak si objednáte montáž priamo od nás, budete mať istotu, že vaše regály sú zostavené podľa bezpečnostných zásad v súlade s českými a európskymi normami a plne tak podliehajú poskytnutej záruke.

3) K montáži môžete samozrejme využiť aj zamestnancov svojej spoločnosti z technického úseku, ak ich máte k dispozícii. V takom prípade bude postup montáže rovnaký ako v bode 1. Pracovníkom poskytnite montážne návody z našich webových stránok, podľa ktorých regály zostaví.

Montáž regálov v skratke:

  • Montáže môžete a nemusíte využiť, cenu preto uvádzame zvlášť.
  • Regály môžete zostaviť vlastnými silami.
  • Ponúkame kvalitnú montáž regálov za pomoci preškolených montérov.
  • V prípade montáže od nás máte istotu odborného prevedenia.
  • Ušetrite čas a starosti a prenechajte montáž našej firme.

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok