Konzolové a stromčekové regály

Konzolové regály

Popis regálu

Konzolové regály sú určené predovšetkým pre ukladanie tyčového a doskového materiálu.          Kapacita záťaže na konzole sa pohybuje od 50 do 2500 kg.

Konzolové regály sú vyrobené zo za studena valcovaných oceľových plátov alebo za tepla valcovaných profilov a spĺňa najprísnejšie európske normy bezpečnosti, trvanlivosti a kvality.

Prednosti regálu:

  • Povrchová úprava konzol je vykonávaná epoxy-polyesterovým náterom a galvanizáciou.
  • Konzolové regály možno doplniť strešnou alebo stenovou konštrukciou.
  • Konzola môže byť tiež využitá pre viacpodlažné aplikácie.

Konzolový regál je svojou štruktúrou určený na skladovanie materiálu tyčového, alebo doskového charakteru ako napríklad rúrky, tyče, prúty, zvitky, dosky, plechy atď. Materiál môže byť zakladaný jednotlivo, ako zväzok alebo ako súčasť inej manipulačnej jednotky. Uložený je vždy na dvoch alebo viacerých nosníkoch tej istej ukladacej úrovne regálu. Pri použití špeciálneho príslušenstva schváleného výrobcom regálov je možný aj iný spôsob uloženia.

Na zakladanie do regálu môže byť použité rôznych typov manipulačných prostriedkov - podľa druhu ukladaného materiálu. Regály sú určené pre zakladanie pomocou vysokozdvižných vozíkov, zvláštnych zakladačov alebo žeriavov s príslušenstvom. Regály malej výšky je možné obsluhovať ručne, ak to povaha materiálu bezpečne umožní.

Vlastnosti:

Doplnky pre konzolové regály:

Dotaz ku konzolovým regálom:

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok