Regály

Regály a skladové systémy sa delia do niekoľkých kategórií. Zvoľte si tie najvhodnejšie podľa toho, ako potrebujete váš tovar skladovať. Či už ukladáte tovaru voľne, musíte šetriť miestom alebo hľadáte regály pre skladovanie doskového či tyčového materiálu, v našej ponuke nájdete všetko potrebné.

Policové regályPolicové regály

Policové regály

Policové regály sú skvelou voľbou, ak potrebujete ukladať nepaletovaný tovaru voľne, v škatuliach, v plastových alebo kovových prepravkách. Tento typ regálov je ideálny pre ručnú obsluhu, pretože personál má k tovaru jednoduchý a priamy prístup. Policové regály dodávame v pozinkovanom alebo lakovanom prevedení. Vybrať si môžete z regálových systémov VARIMO, SUPER a UNIRACK.

Viac informácií o policových regáloch
Pojazdné regályPojazdné regály

Pojazdné regály

Potrebujete šetriť miestom? Najmä v archívoch, príručných skladoch, rôznych výdajniach a ďalších prevádzkach je každý priestor navyše dôležitý. Pojazdné regály sú zostavou podvozku a policového regálu a pomôžu vám získať až o 100% vyššiu kapacitu regálového zariadení než pri využití klasických stacionárnych regálov. Ich použitím podstatne zväčšíte ukladacie priestory a ušetríte plochy na iné účely.

Viac informácií o pojazdných regáloch
Poschodové skladyPoschodové sklady

Poschodové sklady

Ak skladujete veľké množstvo položiek a zároveň chcete efektívne využiť priestor, skvelú službu vám urobia poschodové sklady. Sú zostavené z paletových regálov, policových regálov alebo z valcovaných profilov a umožňujú plne využiť výšku skladových priestorov. Tým, že sa regály rozdelí na jedno alebo viac podlaží, k nim získate jednoduchý prístup. Ručná obsluha jednotlivých podlaží je zabezpečená pomocou schodiska alebo výťahu, pre vysokozdvižné vozíky slúžia odovzdávacie miesto s bránkou.


Viac informácií o poschodových skladoch
Konzolové regályKonzolové regály

Konzolové regály

Ak potrebujete ukladať predovšetkým doskový alebo tyčový materiál, najlepšie vám poslúži konzolové regály. Jedná sa o modulovú stavebnicu kovového stromečkového regálu. Všetky konštrukčné prvky sú vyrobené z valcovaných profilov, z certifikovaných ocelí príslušnej kvality. Konzolové regály môžete doplniť strešnou alebo stenovou konštrukciou.

Viac informácií o konzolových regáloch
Regály na pneumatikyRegály na pneumatiky

Regály na pneumatiky

Hľadáte riešenie pre uskladnenie sezónnych pneumatík? Či už potrebujete púhy stojan alebo ucelený regálový systém, pomôžeme vám splniť vaše želania. Pre skladovanie pneumatík sa využívajú modifikované policové regály. Namiesto políc sa používajú nosníky o vyššiu nosnosti, prípadne iné špecifické konštrukcie. To je ideálne riešenie pre pneumatiky osobných automobilov, pre pneumatiky nákladných áut sa používajú upravené paletové regály. Správne uloženie pneumatík pomáha k zachovaniu ich vlastností, čím zaručujú vašu bezpečnú jazdu v každej situácii.


Viac informácií o regáloch na pneumatiky
Plastové bednyPlastové bedny

Plastové debny

Zabudnite na neporiadok a neprehľadný priestor v sklade či dielni! Farebné plastové debny slúži pre skladovanie malých dielov a drobnejšieho materiálu a pomôžu vám zaistiť poriadok. Dodávame prepravky skosené, podlhovasté, klasické rovné univerzálne, kónické, ktoré do seba zapadajú alebo skladacie. Pre väčší prehľad môžete k niektorým druhom plastových debien prikúpiť príslušenstvo, ako sú deliace priečky, veká, deliace hrebene, popisky, pojazdové kolieska pod.

Viac informácií o plastových prepravkách

Copyright © 2021 e-regaly.sk | Mapa stránok